Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Liceum Salezjańskie - film promocyjny

Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodlegości

          W tym roku szkolnym uroczystą akademię z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przygotowała klasa 8 szkoły podstawowej, pod przewodnictwem p. Agaty Chomy i p. Emilii Winiarczyk. Na scenie pojawiły się również uczennice klasy 2 szkoły podstawowej, które z wielkim zaangażowaniem wyrecytowały Katechizm Polskiego Dziecka. Program artystyczny, zawierający narodowe pieśni, wiersze polskich poetów, informacje historyczne, patriotyczne sentencje, został wzbogacony slajdami wyświetlanymi z nowego laserowego rzutnika. Z pewnością upamiętnianie tego tak bardzo ważnego dla Polski dnia, wspominanie tych, którzy oddali swe życie za wolność naszej ojczyzny, przyczyniło się do kształtowania patriotyzmu całej naszej społeczności szkolnej.

                                                                                                                                     E. Winiarczyk

 

Logowanie