Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Mikołajkowa wycieczka klasy 7

             W ramach Mikołajkowego prezentu uczniowie klasy 7 wraz z p. Barbarą i Emilią wybrali się pociągiem do Rzeszowa, aby miło i wesoło spędzić wspólnie czas, bo przecież nie samą nauką żyje uczeń. Po ostatniej wizycie w rzeszowskich pokojach zagadek, uczniowie postanowili jeszcze raz spróbować swoich sił w ich rozwiązywaniu, tyle, że w innych tematycznie pokojach – escape roomach. Współpraca w grupie była tu nieodzownym elementem, bez którego nie dałoby się rozwiązać, żadnej zagadki. Ćwiczenie tej umiejętności jest bardzo ważne, bo pozwala na osiągnięcie wspólnego sukcesu. Kolejną atrakcją był laserowy paintball w Laserowej Twierdzy. Uczniowie w wylosowanych grupach musieli „ustrzelić” przeciwników. Niektóre grupy szły na żywioł, a niektórzy uczniowie opracowywali w przerwie dokładnie taktykę na przeciwnika. Rywalizacja, adrenalina i zabawa stworzyły niesamowitą mieszankę. Zmęczeni i głodni wszyscy udali się na szybkie co nieco, czyli do pobliskiej pizzerii na doładowanie baterii. Dobre humory potwierdzały, że Mikołajowi udał się prezent :)             
 
 BB

 

Logowanie