Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Smaczny angielski i niemiecki

        Uczniowie z 1 gr. z klasy 1A LO podjęli się wyzwania nakręcenia vlogów kulinarnych, które były zwieńczeniem nauki angielskiego słownictwa i zwrotów z rozdziału Food for health. Uczniowie przygotowali różne potrawy, w tym chlebek bananowy, muffinki, naleśniki i pizzę w naszej szkolnej kuchni w ramach #laboratoriów przyszłości. Następnie przetłumaczyli przepisy na język angielski i niemiecki, oraz dołączyli dialogi po angielsku. Wyszło smacznie z praktycznym wykorzystaniem znajomości języków obcych. 

Wersja skrócona vlogów na www.facebook.com/zssalez/     

BB

Logowanie