Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Wycieczka klas 4 i 5 SP

          29 listopada uczniowie klas 4 i 5 SP pod opieką wychowawczyń i p. A.Szymańskiej udali się na wycieczkę do Rzeszowa. Pierwszym punktem programu była wizyta w Podkarpackim Centrum Nauki ,,Łukasiewicz”. Utworzone nieopodal Rzeszowa centrum nauki to obiekt nowej generacji. To miejsce dynamiczne i interaktywne, w którym uczestnicy wycieczki mogli do woli eksperymentować, testować i rozwijać naukowe zainteresowania.

            Kolejnym punktem programu była wizyta w Parku Trampolin Grawitacja. Była to świetna okazja do spędzenia aktywnie czasu i zacieśnienia więzi klasowych.  Po skończonych akrobacjach na trampolinach i degustacji pizzy przyszedł czas na  powrót do domu.

           W myśl zasady "Coś dla ducha i coś dla ciała" wycieczkę będziemy wspominać jako wyjątkowo udaną.

                                                                                      I.Szozda

 

Logowanie