Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Szkolne Jasełka

          Boże Narodzenie to najbardziej rodzinny i magiczny czas w roku. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie naszej szkoły tradycyjnie jak co roku przedstawili Jasełka Bożonarodzeniowe. Tym razem wyjątkową atmosferę świąteczną stworzyła klasa 5 SP.

Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój a młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w tradycji, a także zaprezentowania swoich umiejętności aktorskich, wokalnych i instrumentalnych. Spotkanie przebiegło w miłej i świątecznej atmosferze.

I.Szozda

Logowanie