Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Europejska Odznaka Jakości za projekt „Meeting New Friends in Poland, Italy and Spain.”

        Miło nam poinformować, że Salezjańska Niepubliczna Szkoła Podstawowa otrzymała Europejską Odznakę Jakości  za projekt eTwinning "Meeting New Friends in Poland, Italy and Spain", który był realizowany w roku szkolnym 2022/2023 przez uczniów z obecnej klasy 4 i 5, wraz z uczniami z partnerskich szkół we Włoszech i Hiszpanii.

         Europejska Odznaka Jakości eTwinning przyznawana jest za wyróżniającą realizację projektu. Według Centralnego Biura eTwinning nasz projekt był innowacyjny. Warunkiem otrzymania Europejskiej Odznaki Jakości jest wcześniejsze otrzymanie przez kraje partnerskie Krajowych Odznak Jakości.

           Dziękuję moim uczniom za ogromny wkład pracy. To dzięki Waszemu zaangażowaniu nasza szkoła otrzymała to prestiżowe odznaczenie.

Koordynator projektu Emilia Winiarczyk

 

Logowanie