Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

JĘZYK HISZPAŃSKI W KUCHNI

        Chętni uczniowie z klasy 3, 4 i 5, uczęszczający na dodatkowe zajęcia z języka hiszpańskiego, uczestniczyli w warsztatach kulinarnych, przeprowadzonych w naszej szkolnej kuchni. Głównym celem warsztatów była praktyczna nauka języka, połączona z przyjemną zabawą i nauką praktycznej umiejętności. Przed zajęciami uczniowie poznali nazwy produktów spożywczych w języku hiszpańskim oraz zwroty z przepisu. Podczas warsztatów, realizując kolejne kroki instrukcji w języku hiszpańskim, własnoręcznie wykonali pyszne, chrupiące gofry. Obok nauki języka hiszpańskiego, wspólne kucharzenie  dostarczyło nam wiele pozytywnych emocji i pozwoliło uczestnikom odkryć w sobie zdolności kulinarne oraz zbudować mocniejsze więzi w grupie.

                                                                                                                                                    E. Winiarczyk

Logowanie