Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Operacja RADOŚĆ i Szkolny przegląd kolęd

          Miał serce bez granic, dlatego, że wszelkie granice, które były przed nim i które wydawało się, że go zatrzymają, pokonywał.

        Jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy wspomnienie apostoła wśród młodzieży, opiekuna uczniów oraz założyciela zgromadzeń zakonnych, który wyciągnął rękę do dzieci ulicy i sprawił, że wraz z nim dzień w dzień poświęcali czas na naukę, zabawę oraz modlitwę. To właśnie nasz opiekun Święty Jan Bosko.

         W celu upamiętnienia rocznicy Jego śmierci, która przypada na 31 stycznia, społeczność naszej szkoły wspólnie uczestniczyła 26 stycznia w Mszy Św. ku czci Św. Jana Bosko, a uczniowie klasy 7 szkoły podstawowej i 1B liceum przygotowali akademię pt.: Operacja RADOŚĆ, w której udowodnili, że nasz opiekun, patron młodzieży jest obecny wśród nas - uczniów i wspiera nas każdego dnia. 

       

               W drugiej części naszego spotkania w szkolnej auli mogliśmy wysłuchać różnych interpretacji kolęd polskich w wykonaniu uczniów naszej szkoły z klas 4-8 SP. Tym świątecznym akcentem przypieczętowaliśmy kończący się okres śpiewania kolęd.

B. Brożyniak

Logowanie