Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

PIERWSZE ZADANIE W PROJEKCIE „KIDS LEARNING TOGETHER”

          Pierwszym zadaniem projektowym, które zakończyło się sukcesem była wymiana listów między uczniami obu szkół partnerskich. Uczestnicy projektu pisząc listy, ćwiczyli to co już potrafią wyrazić w języku angielskim. Pisali o swoich zainteresowaniach, wieku, wyglądzie, ulubionym kolorze, zwierzątku, itp. Następnie  listy zostały ręcznie ozdobione,  opatrzone wywołanym lub wydrukowanym zdjęciem i wysłane tradycyjną pocztą. Otrzymanie i przeczytanie listów od dzieci z innego kraju dostarczyło wszystkim wiele radości i emocji. Wymiana listów oprócz okazji to realnego użycia języka obcego, to również lekcja otwartości oraz zainteresowania światem i drugim człowiekiem.

                                                                                                                                                    E. Winiarczyk

 

Logowanie