Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Nowy projekt eTwinning : „KIDS LEARNING TOGETHER”

         W roku szkolnym 2023/2024 realizujemy kolejny projekt eTwinning. W projekcie „KIDS LEARNING TOGETHER” uczestniczą chętni uczniowie z klasy 2, 3 i 4  Salezjańskiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Przemyślu oraz z klasy 3 Colegio San Fernando w miejscowości Lorca w Hiszpanii. Podejmowane zadania projektowe mają na celu umożliwienie dzieciom praktycznej i ciekawej nauki języka angielskiego, przy jednoczesnym poznaniu kultury innego kraju.

E. Winiarczyk

Logowanie