Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Szkolenie eTwinning.

       Nauczyciele Salezjańskiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej wzięli udział w szkoleniu „Dołącz do eTwinning”, przeprowadzonym w naszej szkole przez ambasadorkę programu eTwinning, p. Monikę Khan. Podczas warsztatów nauczyciele poznali założenia i działania programu eTwinning.

Każdy z uczestników zarejestrował się na platformie eTwinning, poznał funkcje narzędzi eTwinning Live oraz możliwości współpracy ze szkołami z innych krajów, poprzez dołączenie do istniejących projektów lub tworzenie własnych. Uczestnicy szkolenia zostali także zapoznani z ofertą szkoleń dostępnych dla nauczycieli zarejestrowanych w eTwinning oraz dowiedzieli się gdzie szukać przykładów dobrych praktyk i inspiracji do międzynarodowych projektów.

                                                                                                                                    E. Winiarczyk

Logowanie