Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Projekt eTwinning. Wspólne wywiady z dziećmi z Hiszpanii.

                W drugim zadaniu naszego anglojęzycznego projektu „Kids learning together” uczniowie klasy 2, 3 i 4 SP przeprowadzili wywiad ze swoimi rówieśnikami z hiszpańskiej szkoły oraz odpowiedzieli na pytania, które zadali im zagraniczni rówieśnicy. Owoce wspólnej pracy to dwa filmiki w formie wywiadów, z nagranymi pytaniami i odpowiedziami dzieci z obu szkół. Uczniowie z Colegio San Fernando świetnie poradzili sobie z opisaniem swoich ubrań, pokoi, ulubionych zwierząt, sławnych osób, zaprezentowali zawartość swoich piórników, powiedzieli jakie czynności wykonują podczas weekendu, a nawet zaśpiewali ulubioną piosenkę. Uczniowie Salezjańskiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej entuzjastycznie opowiedzieli o swoich zwierzątkach domowych, pokojach, ulubionych czynnościach, ubraniach, plecakach i piórnikach. Każda odpowiedź dzieci została poparta pomocami wizualnymi. W filmiku zagościły nawet prawdziwe zwierzątka. Zadanie sprawiło dużo radości dzieciom z obu szkół i okazało się skuteczną, interesującą i motywującą formą nauki języka angielskiego. Oto rezultat wspólnych działań dzieci z Polski i Hiszpanii.

  E. Winiarczyk

AN INTERVIEW WITH POLISH KIDS

AN INTERVIEW WITH SPANISH KIDS

Logowanie