Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Rewia na lodzie

          W dniu 5 kwietnia uczniowie klas 2,3,4,5 SP. wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Sanoka. Pierwsze kroki skierowali do ARENY SANOK- hali widowiskowo-sportowej, aby obejrzeć wspaniały spektakl teatralny pt. NIEZWYKŁE PRZYGODY SINDBADA ŻEGLARZA oparty na motywach baśni Bolesława Leśmiana. Było to niezwykłe widowisko na lodzie w wykonaniu zawodowych łyżwiarzy z całej Polski. Widzowie z uwagą śledzili przygody bohatera, który podczas swojej podróży przemierzył prawie cały świat. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem pięknej ruchomej scenografii i rozbudowanej dekoracji. Wspaniałe bajkowe stroje, efekty pirotechniczne, świetnie dobrana oprawa muzyczna- wszystko to sprawiło, iż wydarzenie to z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkim.
Po obejrzeniu spektaklu wycieczkowicze udali się do sanockiego McDonalda.
Udana, wspaniała wycieczka !!!

A. Jasińska-Lisowska

Logowanie