Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Wycieczka do Krakowa klasy 1a i 1b Liceum

       12 kwietnia odbyła się integracyjna wycieczka klas pierwszych liceum. Podróżowaliśmy pociągiem PKP. W królewskim mieście Krakowie zwiedzaliśmy Rynek Główny, w Sukiennicach w muzeum widzieliśmy słynne obrazy Jana Matejki oraz Artura Grottgera. Zachwycił nas zwłaszcza „Hołd pruski” i „Pochodnie Nerona”. Pogoda sprzyjała też spacerom. Odwiedziliśmy Wawel, spacerowaliśmy plantami, podziwialiśmy Barbakan, kościół Mariacki oraz Bramę Floriańską. Podczas wycieczki nie towarzyszył nam przewodnik. Stanęliśmy na wysokości zadania samodzielnie prezentując najważniejsze informacje przy każdym zwiedzanym zabytku. Wróciliśmy zmęczeni ale usatysfakcjonowani.

I. Kobielnik-Narkun

Logowanie