Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Dzień Rodziny w klasie trzeciej SP

         Na tę wyjątkową uroczystość, która odbyła się w naszej szkole 19 kwietnia, zaproszeni zostali Rodzice naszych trzecioklasistów wraz z ich rodzeństwem oraz Kochane Babcie i Dziadkowie. Licznie zgromadzeni goście oglądali aktorski popis dzieci, które wcieliły się w role swoich Rodziców oraz Dziadków. Nie zabrakło przy tym dobrego humoru oraz wzruszeń. Uczniowie dali prawdziwy aktorsko- wokalno-taneczny popis, wywołując gromkie brawa publiczności. Obecni goście nie kryli zachwytu i radości. Nie zabrakło pięknych piosenek, wierszy, życzeń oraz własnoręcznie wykonanych portretów i laurek. To było szczególnie miłe, radosne i rodzinne spotkanie.

M.Kawka

Logowanie