Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Wycieczka klasy II B LO do Krakowa

     Dnia 19 kwietnia klasa II B LO odwiedziła Kraków. Wycieczka miała cel nie tylko integracyjny, ale również dydaktyczny. Odwiedziliśmy siedzibę nowoczesnej firmy informatycznej Autodesk. Gdzie poznawaliśmy tajniki pracy w międzynarodowym zespole informatyków zajmujących się projektowaniem 3D. Następnym punktem programu była wizyta na Wydziale Chemicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie mogliśmy się naocznie przekonać jakie niesamowite właściwości mają skroplone gazy. Jednak dla całej klasy najlepszym doświadczeniem tego dnia okazała się podróż pociągiem i tramwajem....Już w czasie powrotu z wycieczki powstawały plany nowego wspólnego wyjazdu.

Dorota Kornafel

Logowanie