Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Wycieczka klasy 6 SP do Energylandii

      

       Dnia 24 maja 2024 r. uczniowie klasy 6 SP wspaniale bawili się w Energylandii, czyli parku rozrywki w Zatorze. Choć pogoda próbowała popsuć plany i humory, większość uczestników wycieczki nie poddała się tej aurze i w szale zabawy skorzystała z wielu atrakcji Parku. Nie był im straszny Roller-Coaster Mayan, Formuła, Speed Water Coaster, Space Gun czy Tsunami Dropper. Ci, którym do szczęścia wystarczy mniejsza dawka adrenaliny skorzystali ze Strefy Familijnej, gdzie czekała na nich Suspended lub też Inverted Coaster, czyli tzw. kolejka odwrócona, Formuła Autodrom czyli popularne samochodziki i wiele, wiele innych super atrakcji. Wycieczka okazała się być bardzo udana, dostarczyła wielu przyjemnych, niezapomnianych wrażeń, tworzących radosne wspomnienia.

Logowanie