Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

SALEZJAŃSKIE PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

SALEZJAŃSKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

Wycieczka klasy 5 SP

           27 maja klasa 5 SP udała się na wycieczkę do Słonnego. Miejscem docelowym był Ośrodek Zielona Polana Resort.

Pobyt w ośrodku rozpoczął się od warsztatów  kulinarnych. Miejscowe Gazdynie wspólnie z uczestnikami przygotowały  potrawy na tradycyjnym piecu m.in. placki ziemniaczane, proziaki podkarpackie, oraz domowe chipsy.

Kolejną atrakcją była zabawa w piłkach bąbelkowych. Dozwolone było skakanie, odbijanie się, robienie salt i zderzanie z innymi uczestnikami – bubble ball  okazała się świetną zabawą dla wszystkich lubiących gry z nutą rywalizacji.

Ostatnią z atrakcji była bitwa kolorów. Zabawa odbywała się na polu namiotowym tuż przy rzece san, a zdjęcia oraz filmiki,  które udało się nagrać będą  z pewnością wspaniałą pamiątką na długie lata. Pomiędzy atrakcjami można było odpocząć, korzystając z hamaków, leżaków, boiska, bilardu i tenisa stołowego.

Wycieczka okazała się bardzo udana. Pogoda i humory uczestników dopisały. Pobyt w Zielonej Polanie wprowadził nas w wakacyjną atmosferę i przypomniał nam o zbliżającym się dwumiesięcznym wypoczynku.

I.Szozda

 

Logowanie