Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzeniaNasza szkoła

Spotkanie opłatkowe trójek klasowych

08 stycznia 2014 roku był w Zespole Szkół Salezjańskich w Przemyślu dniem szczególnie uroczystym. Na wspólnym kolędowaniu spotkali się przedstawiciele trójek klasowych, a nawet jedyna w szkole czwórka klasowa :), dyrekcja oraz pracownicy administracji.
 
Spotkania opłatkowe weszły na stałe w tradycję szkoły. Pokazują, że jesteśmy jedną wielka wspólnotą, która w zabieganym świecie potrafi na chwile przystanąć, wyciszyć się i zachwycić się cudem z Narodzin Jezusa.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za wspólne kolędowanie! Do zobaczenia w przyszłym roku.

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 1432

Wczoraj 2151

W tym tygodniu 1432

W tym miesiącu 33782

Razem 1621860