Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzeniaSzkoła Podstawowa - film promocyjny

Spotkanie opłatkowe trójek klasowych

08 stycznia 2014 roku był w Zespole Szkół Salezjańskich w Przemyślu dniem szczególnie uroczystym. Na wspólnym kolędowaniu spotkali się przedstawiciele trójek klasowych, a nawet jedyna w szkole czwórka klasowa :), dyrekcja oraz pracownicy administracji.
 
Spotkania opłatkowe weszły na stałe w tradycję szkoły. Pokazują, że jesteśmy jedną wielka wspólnotą, która w zabieganym świecie potrafi na chwile przystanąć, wyciszyć się i zachwycić się cudem z Narodzin Jezusa.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za wspólne kolędowanie! Do zobaczenia w przyszłym roku.

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 507

Wczoraj 2017

W tym tygodniu 8632

W tym miesiącu 49889

Razem 1907213