Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzeniaNasza szkoła

Zawody pływackie

28 lutego kolejny raz uczestniczyliśmy w zawodach pływackich organizowanych przez  POSiR. Wiele emocji  było podczas rywalizacji, zarówno wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, jak i  szkół średnich. Naszą szkołę reprezentowali Jakub Zaworski z klasy 7, Jowita Kępczyńska z klasy 2a gimnazjum, Oskar Kuczma z klasy 3 B, Przemysław Kinasz z  3 A oraz Natalia Szymańska z klasy III LO. Końcowa klasyfikacja: Natalia Szymańska 1 miejsce-styl dowolny (Licealiada), Jakub Zaworski-3 miejsce-styl klasyczny (Igrzyska Młodzieży Szkolnej), Jowita Kępczyńska 4 miejsce –styl grzbietowy (Gimnazjada), Oskar Kuczma 4 miejsce-styl dowolny (Gimnazjada), Przemysław Kinasz 4 miejsce-styl klasyczny (Gimnazjada). Gratulujemy!!!

A.Osiewicz

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 875

Wczoraj 1688

W tym tygodniu 11728

W tym miesiącu 40769

Razem 1323109