Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzeniaNasza szkoła

Studniówka

20 stycznia 2018 roku, w Restauracji „Na Górce” odbyła się studniówka klasy III LO. Wieczór rozpoczął się od części oficjalnej – podziękowań, Poloneza, Walca oraz krótkiej części artystycznej przygotowanej przez uczniów. Po posiłku, rozpoczęły się zabawy prowadzone przez DJ’a, w których udział wzięli zarówno uczniowie jak i nauczyciele.

Wybory na Miss Studniówki wygrała Natalia Szymańska zdobywając pierwsze miejsce w konkurencjach zorganizowanych przez DJ’a, natomiast tytuł Królowej Parkietu przypadł Katarzynie Baran.

Noc była dla nas zdecydowanie za krótka, pomimo tego że bawiliśmy się niemalże do białego rana. Od studniówki, pozostało już tylko sto dni do matury, jednak myślami dalej wracamy do szczęśliwych wspomnień z tego wyjątkowego wieczoru

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 921

Wczoraj 1688

W tym tygodniu 11774

W tym miesiącu 40815

Razem 1323155