Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzeniaNasza szkoła

Kochanym Babeczkom

W tym roku z okazji Dnia Kobiet panowie z gimnazjum i liceum przygotowali  dla kochanych Babeczek zabawną akademię. Były skecze, polskie piosenki oraz dynamiczne tańce. Całość poprowadzili maturzyści, Maciek Król i Mateusz Hrynkiewicz, którzy zgodnie stwierdzili, że kobiety są wspaniałe, kochane i piękne, ale mają kilka wad. W przeciwieństwie do mężczyzn uwielbiają zakupy,  mają tez zmienny humor. Ale właśnie w tym ich urok.  Wiadomo, że „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”, a te z naszej szkoły w szczególności. Na zakończenie niespodziankę przygotowali również uczący panowie, którzy brawurowo wykonali piosenkę „Dziewczyny, które mam na myśli”, otrzymując owacje na stojąco. Potem były życzenia, słodkie upominki.

A.Szymańska

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 1395

Wczoraj 1908

W tym tygodniu 3303

W tym miesiącu 27937

Razem 1111786