Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzeniaNasza szkoła

Wielkanocne warsztaty w muzeum

„ Wielkanoc, Wielkanoc

 

  Wielka radość w sercu

  Gdy chodzisz  po świecie

  W kwitnącym kobiercu „

 

 

Pragnąc poczuć atmosferę i wyjątkowość  zbliżających się Świąt Wielkanocnych uczniowie klasy pierwszej wraz z wychowawczynią wybrali się na warsztaty wielkanocne do Muzeum Ziemi  Przemyskiej. Uczestnicy mieli okazję zgłębić wiedzę dotyczącą znaczenia symboli  świątecznych, zwyczajów i tradycji wielkanocnych.

Największą atrakcją dla pierwszaków było samodzielne pieczenie babeczek wielkanocnych, które zabrali ze sobą. Na koniec warsztatów uczniowie wykonali piękną kartkę świąteczną i wspólnie redagowali życzenia dla najbliższych.

A. Jasińska-Lisowska

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 908

Wczoraj 1688

W tym tygodniu 11761

W tym miesiącu 40802

Razem 1323142