Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Nasza szkoła

  Wielkanocne warsztaty w muzeum

  „ Wielkanoc, Wielkanoc

   

    Wielka radość w sercu

    Gdy chodzisz  po świecie

    W kwitnącym kobiercu „

   

   

  Pragnąc poczuć atmosferę i wyjątkowość  zbliżających się Świąt Wielkanocnych uczniowie klasy pierwszej wraz z wychowawczynią wybrali się na warsztaty wielkanocne do Muzeum Ziemi  Przemyskiej. Uczestnicy mieli okazję zgłębić wiedzę dotyczącą znaczenia symboli  świątecznych, zwyczajów i tradycji wielkanocnych.

  Największą atrakcją dla pierwszaków było samodzielne pieczenie babeczek wielkanocnych, które zabrali ze sobą. Na koniec warsztatów uczniowie wykonali piękną kartkę świąteczną i wspólnie redagowali życzenia dla najbliższych.

  A. Jasińska-Lisowska

  Logowanie

  Licznik odwiedzin

  

  Dzisiaj 478

  Wczoraj 156

  W tym tygodniu 1902

  W tym miesiącu 13971

  Razem 967230