Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzeniaNasza szkoła

Sharing our Cultural Heritage

Realizowany w naszej szkole projekt etwinning  „Sharing our Cultural Heritage” został wyróżniony przez Krajowe Biuro etwinning i uhonorowany Krajową Odznaką Jakości, przyznawaną za wysoki standard i poziom realizacji. Celem projektu było dzielenie się unikatowością swojej kultury, kształtowanie poczucia tożsamości narodowej oraz przynależności do kultury europejskiej i odpowiedzialności za wspólne dziedzictwo kulturowe. Dzięki projektowi nauka języka angielskiego wykroczyła poza standardowe ramy nauki z podręcznikiem, zrodziła pasję i pokazała najbardziej  praktyczny aspekt języka – narzędzia służącego do komunikacji.

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 1297

Wczoraj 1908

W tym tygodniu 3205

W tym miesiącu 27839

Razem 1111688