Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Nasza szkoła

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

„Czytanie książek, 
To najpiękniejsza zabawa,
Jaką sobie ludzkość
Wymyśliła”


Wisława Szymborska

 

 

 

8 maja to Dzień Bibliotekarza i Bibliotek i z tej okazji uczniowie klasy pierwszej wraz z wychowawczynią udali się do Przemyskiej Biblioteki Publicznej. Uczestniczyli w zajęciach dydaktycznych pt.” Biblioteka bez tajemnic” prowadzonych przez panią Małgosię. Prowadząca zapoznała dzieci z regulaminem biblioteki i czytelni i zasadami korzystania. Zachęciła do czytania, które jest źródłem  wszechstronnej wiedzy, sposobem na budowanie pełni  naszego człowieczeństwa – wrażliwości, empatii, głębszego przeżywania i rozumienia emocji własnych i cudzych.

A. Jasińska-Lisowska

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 146

Wczoraj 2866

W tym tygodniu 17892

W tym miesiącu 41160

Razem 1430531