Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Nasza szkoła

Dzień strażaka

   

 

„Służcie  Bogu na chwałę,

a ludziom na ratunek”

 

 

Życzenia sukcesów zawodowych i prywatnych, samych szczęśliwych powrotów z akcji, odwagi, gotowości i siły do działania w trudnych chwilach otrzymali strażacy z okazji Dnia Strażaka od uczniów klasy pierwszej, którzy przybyli do Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Przemyślu. Dzieci miały okazję poznać znaczenie pracy strażaka  dla bezpieczeństwa każdego człowieka, możliwość  zobaczenia  umundurowania, a nawet zmierzenia oraz sprzętu wykorzystywanego w ich pracy. Wszystko zawdzięczają strażakowi Bartkowi, który wspaniale przekazał wiedzę,  zademonstrował działania strażaków w akcji. Po takiej wspaniałej lekcji przyszła pora na czytanie lektury pt. „Jak Wojtek został strażakiem”.

 

A.  Jasińska- Lisowska

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 157

Wczoraj 2866

W tym tygodniu 17903

W tym miesiącu 41171

Razem 1430542