Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Nasza szkoła

Dzień Sportu

Dnia 19 czerwca 2018 nasza szkoła stała się areną rozgrywek sportowych. Społeczność salezjańska zmagała się w trzech dyscyplinach sportowych takich jak gry i zabawy dla najmłodszych w formie przeróżnych wyścigów sprawnościowych oraz dla starszych odbyły się turnieje piłki siatkowej dziewcząt i piłki nożnej chłopców.

Na parkingu został przygotowany plac manewrowy dla rowerzystów na którym można było zdawać na kartę rowerową.

Uczniowie klasy I i IV szkoły podstawowej uczestniczyli w grach i zabawach, pierwsze miejsce zajęła klasa IV sp a drugie miejsce klasa I sp.

Na sali kolumnowej odbywały się rozgrywki w piłkę siatkową dziewcząt, po emocjonujących meczach pierwsze miejsce zajęła klasa I liceum, drugie IIa gimnazjum a trzecie miejsce 3b gimnazjum.

Na największej arenie czyli boisku szkolnym odbywał się turniej piłki nożnej w którym o najwyższe podium walczyło pięć zespołów każdy z każdym, po bardzo zaciętych pojedynkach wyłoniliśmy zwycięzców pierwsze miejsce zajęła ekipa chłopaków z 3b na drugiej lokacie połączone siły I i III klasy liceum a najniższe miejsce na podium zajęła również połączona ekipa z klas IIa i IIb gimnazjum.Królem strzelców został Wojtek Semków ze zwycięskiej drużyny.

Na koniec turnieju zwycięzca czyli 3b zagrała mecz towarzyski z absolwentam naszego gimnazjum, po wyrównanej walce i wyniku 2 - 2 zostały rozegrane rzuty karne które wygrała klasa 3b.

Wszystkim uczestnikom i organizatorom gratuluje udanej imprezy sportowej.

Rafał Ciciński

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 498

Wczoraj 1429

W tym tygodniu 4931

W tym miesiącu 39195

Razem 1208685