Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Nasza szkoła

Dzień Sportu

Dnia 19 czerwca 2018 nasza szkoła stała się areną rozgrywek sportowych. Społeczność salezjańska zmagała się w trzech dyscyplinach sportowych takich jak gry i zabawy dla najmłodszych w formie przeróżnych wyścigów sprawnościowych oraz dla starszych odbyły się turnieje piłki siatkowej dziewcząt i piłki nożnej chłopców.

Na parkingu został przygotowany plac manewrowy dla rowerzystów na którym można było zdawać na kartę rowerową.

Uczniowie klasy I i IV szkoły podstawowej uczestniczyli w grach i zabawach, pierwsze miejsce zajęła klasa IV sp a drugie miejsce klasa I sp.

Na sali kolumnowej odbywały się rozgrywki w piłkę siatkową dziewcząt, po emocjonujących meczach pierwsze miejsce zajęła klasa I liceum, drugie IIa gimnazjum a trzecie miejsce 3b gimnazjum.

Na największej arenie czyli boisku szkolnym odbywał się turniej piłki nożnej w którym o najwyższe podium walczyło pięć zespołów każdy z każdym, po bardzo zaciętych pojedynkach wyłoniliśmy zwycięzców pierwsze miejsce zajęła ekipa chłopaków z 3b na drugiej lokacie połączone siły I i III klasy liceum a najniższe miejsce na podium zajęła również połączona ekipa z klas IIa i IIb gimnazjum.Królem strzelców został Wojtek Semków ze zwycięskiej drużyny.

Na koniec turnieju zwycięzca czyli 3b zagrała mecz towarzyski z absolwentam naszego gimnazjum, po wyrównanej walce i wyniku 2 - 2 zostały rozegrane rzuty karne które wygrała klasa 3b.

Wszystkim uczestnikom i organizatorom gratuluje udanej imprezy sportowej.