Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Nasza szkoła

Angielski na wesoło

W ramach pracy na dodatkowych zajęciach z języka angielskiego, grupa uczniów z klasy 4 SP razem z opiekunem p. B. Brożyniak przygotowała dwa skecze. Uczniowie szlifowali angielski ucząc się krótkich scenek na pamięć, a przy tym świetnie się bawiąc. Uczniom bardzo spodobała się taka forma zajęć dodatkowych.  Po nauczeniu się tekstu i opanowaniu gry aktorskiej, uczniowie nagrali obie scenki i zaprosili pozostałych kolegów i koleżanki ze swojej klasy, żeby mogli je również pooglądać i ocenić efekt końcowy.

BB

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 1433

Wczoraj 1854

W tym tygodniu 12469

W tym miesiącu 30733

Razem 1065332