Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Nasza szkoła

  Tombola z okazji Dnia Dziecka

  Z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbyła się, jak co roku, tradycyjna już loteria z nagrodami - Tombola. Emocjom nie było końca. Wszyscy uczniowie z przejęciem skreślali na swoich kartach gry losowane numery. Nagrodą główną był tablet, kóry wygrała Zosia Czaja z 7 SP. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Opiekunem całego przedsięwzięcia była Pani Amelia Osiewicz

  A. Baran 

  Logowanie

  Licznik odwiedzin

  

  Dzisiaj 478

  Wczoraj 156

  W tym tygodniu 1902

  W tym miesiącu 13971

  Razem 967230