Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Nasza szkoła

Rajd Gucia

Aby tradycji stało się za dość także w tym roku szkolnym, dnia 20 czerwca odbył się rajd „Gucia”. Na czele z księdzem Dyrektorem uczniowie wraz z nauczycielami udali się na pieszą wędrówkę Pogórzem Przemyskim. Pogoda dopisała, tak jak i humory. Po dotarciu do celu jakim był fort Łętownia przyszedł czas na odpoczynek, posiłek i zabawy integracyjne. Uczniowie mieli okazję wykazać się sprawnością fizyczną w konkurencji przeciągania liny, w której najlepszą okazała się być klasa 3 b.

I.Kobielnik-Narkun

 

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 1469

Wczoraj 1854

W tym tygodniu 12505

W tym miesiącu 30769

Razem 1065368