Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Nasza szkoła

  Rajd Gucia

  Aby tradycji stało się za dość także w tym roku szkolnym, dnia 20 czerwca odbył się rajd „Gucia”. Na czele z księdzem Dyrektorem uczniowie wraz z nauczycielami udali się na pieszą wędrówkę Pogórzem Przemyskim. Pogoda dopisała, tak jak i humory. Po dotarciu do celu jakim był fort Łętownia przyszedł czas na odpoczynek, posiłek i zabawy integracyjne. Uczniowie mieli okazję wykazać się sprawnością fizyczną w konkurencji przeciągania liny, w której najlepszą okazała się być klasa 3 b.

  I.Kobielnik-Narkun

   

  Logowanie

  Licznik odwiedzin

  

  Dzisiaj 530

  Wczoraj 156

  W tym tygodniu 1954

  W tym miesiącu 14023

  Razem 967282