Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzeniaNasza szkoła

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 i pożegnanie Absolwentów klas 3 gimnazjum

Kolejny rok szkolny za nami. Francuski pisarz Wiktor Hugo, powiedział: „Życie składa się z przywitań i pożegnań”. Dla uczniów klas 3 gimnazjum zakończył się właśnie pewien etap w ich życiu. Wielu z nich pójdzie w swoją stronę, zaczynając nowe życie w wybranej przez siebie szkole średniej. Niektórzy jednak postanowili zostać w naszej szkole na dłużej i już we wrześniu rozpoczną naukę w zaprzyjaźnionym Liceum Salezjańskim.

Z okazji kończącego się roku szkolnego najpierw wzięliśmy udział w uroczystej Mszy Św. celebrowanej przez ks. Marcina Kaznowskiego z Inspektorii Krakowskiej, a następnie klasy trzecie przygotowały okolicznościową akademię. W części artystycznej – na wesoło, uczniowie w zabawny i przewrotny sposób pokazali, że czas spędzony w szkole nie był nudny i obfitował w różnego rodzaju atrakcje, oraz dali do zrozumienia, że źle zaplanowane wakacje  mogą być pełne nudy i poczucia straconego czasu. W drugiej części złożyli na ręce Dyrekcji i Kadry nauczycielskiej podziękowania za ich życzliwość, która spowodowała, że poczuli się bezpieczniej w naszej szkole, a także za to, że nauczyciele i wychowawcy wprowadzili ich w świat nauki, wpoili idee i pomogli wytyczyć ścieżki, którymi będą mogli podążać do końca życia. Uczniowie przygotowali również swoim wychowawcom małą niespodziankę w formie piosenki, którą wykonali wszyscy absolwenci klasy 3a i 3b.Następnie odbyło się uroczyste wręczenie świadectw z wyróżnieniem, nagród laureatom konkursów przedmiotowych oraz pucharów za osiągniecia sportowe.

Nie tylko dla klas 3 zakończył się pewien etap w ich życiu, ale także nasz ks. dyrektor Mirosław Gajda zakończył kadencję przewodzenia naszej społeczności ,i już we wrześniu obejmie fotel dyrektora szkoły w Oświęcimiu. Z tej przyczyny Samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich uczniów Zespołu Szkół Salezjańskich przygotował podziękowania, które wręczył na ręce ks. dyrektora oraz „mały” upominek, który ma przypominać mu o całej braci uczniowskiej.

Ks. Dyrektorowi życzymy wszystkiego dobrego w nowym miejscu pracy.

BB

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 953

Wczoraj 1688

W tym tygodniu 11806

W tym miesiącu 40847

Razem 1323187