Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Nasza szkoła

Witamy nowy rok szkolny 2018/2019

Inaugurację nowego roku szkolnego rozpoczęliśmy tradycyjnie uroczystą Mszą Świętą, na którą licznie przybyli uczniowie, ich rodzice i kadra nauczycielska. Mszę, odprawianą w intencji uczniów i nauczycieli, poprowadzili ks. dr Jan Hańderek, prezes Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego, oraz nasz nowy ks. dyrektor Wojciech Strzelecki.

W tym roku szkolnym powitaliśmy kolejne nowe klasy - 1 SP z wychowawczynią p. Beatą Biały, kl. 4 z wychowawczynią p. Amelią Osiewicz, kl. 7 z wychowawcą p. Michałem Mosoniem oraz klasę 1LO z wychowawczynią p. M. Czekierdą.

Podczas tegorocznych wakacji udało się przygotować kolejną klasopracownię oraz przestronną świetlicę dla klas najmłodszych.  Zakupiono również szafki do dyspozycji uczniów, w których będą mogli zostawiać swoje rzeczy lub podręczniki.

Czas wakacji minął, ale przed nami nowa przygoda. Dla tych, którzy jednak wkraczają w nowy rok szkolny z pewnymi obawami czy sprostają wszystkim nowym wymaganiom, trzy myśli geniusza, fizyka wszechczasów A. Einsteina:

1.  „Nie mam specjalnego talentu – jestem tylko nadzwyczajnie ciekawy.”

2. „Nie jestem wcale taki bystry. Po prostu spędzam nad problemem więcej czasu niż inni.”

3. „Kiedy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto tego po prostu nie wie i to robi”. 

Owocnego nowego roku szkolnego!

BB

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 180

Wczoraj 2866

W tym tygodniu 17926

W tym miesiącu 41194

Razem 1430565