Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Nasza szkoła

Święto pieczonego ziemniaka

Jesień to czas zbiorów ziemniaków, a przy tym świetna okazja do wspólnej zabawy. Skorzystali z niej uczniowie klasy 2, ich rodzice, wychowczyni i ksiądz dyrektor. Spotkanie integracyjne odbyło sie 19 września na terenie dolnej stacji wyciągu narciarskiego.  W programie były same pyszności: pieczone ziemniaki, kiełbaski i słodkie smakołyki. Nie zabrakło zabaw, śpiewy i tańca oczywiście. Wszyscy bawili się wspaniale i jednogłośnie zapowiedzieli powtórzenie imprezy. 
A.Jasińska-Lisowska

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 180

Wczoraj 2866

W tym tygodniu 17926

W tym miesiącu 41194

Razem 1430565