Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzeniaNasza szkoła

Zajęcia w Mediatece

W dniu 10 października klasa 8 wraz z paniami Emilią Winiarczyk i Anetą Szymańską odwiedziła Bibliotekę Publiczną przy ul. Grodzkiej i wzięła udział  w zajęciach  „Skuteczne zdobywanie informacji, prawa autorów i użytkowników – zajęcia z edukacji medialnej”. Podczas warsztatów uczniowie dowiedzieli się z jakich źródeł korzystać, które są bezpieczne, jak odróżnić opinię od informacji. Młodzież rozwiązywała krzyżówkę, udzielała trafnych odpowiedzi w przygotowanym teście, który był podsumowaniem zajęć. Ola Mnich najszybciej odczytała hasło z krzyżówki, otrzymując  w nagrodę drobny upominek. Zajęcia w ciekawy sposób poprowadziła pani Katarzyna Bednarz-Soja, kierownik Czytelni Głównej.

 

Róża Kruk

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 1298

Wczoraj 1908

W tym tygodniu 3206

W tym miesiącu 27840

Razem 1111689