Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Nasza szkoła

Rajdowo Guciowo

Tradycja Rajdów Gucia sięga czasów zmierzchłych. Cała przemyska „Salezjanka” wędruje na miejsce ogniskowe by po trudach marszu bezdrożami i lasami, skosztować .

Tegoroczna edycja Rajdu Gucia odbyła się tradycyjnie na trasie Przemyśl – Łętownia,  a dokładnie Biesiadnia Łowiecka Ponowa. Szlak znany i przechodzony wielokrotnie, a jednak tym razem było kilka „pierwszych razów”. 

Pierwszy rajd z nowym księdzem dyrektorem Wojciechem Strzeleckim, pierwszy raz z tak liczną gromadą ze szkoły podstawowej – 1,2,4,5,7,8, klasy, pierwszy raz zaczynaliśmy od Mszy Świętej, by na miejscu ogniskowym skupić się już tylko na uczcie dla brzucha.  Pogoda uraczyła nas aurą wczesnojesienną, nie było słońca, ale też nie padało, więc można powiedzieć, że idealne warunki do wędrowania. Pan Krzysztof Mazur poprowadził nasz „szkolny tramwaj”  przez Budy, las na Lipowicy, Aszczycówkę do Łętowni, wraz z całym gronem pedagogicznym i oczywiście Księdzem Wojciechem. Podczas przemarszu była okazja do nawiązania nowych przyjaźni, porozmawiania, czyli integracja na całego. Na miejscu czekali jak zwykle nasi nieocenieni rodzice z gotowymi gorącymi kiełbasami, wodą mineralną, herbatą, ciastkami. Po posileniu się nastał czas tańców, zabaw, gry w nogę itp. Czas przeznaczony na rajd można powiedzieć że śmignął i trzeba było pożegnać nasze miejsce rajdowe, i szykować się do powrotu.  Co też z ociąganiem uczyniliśmy, bo następny „Gucio” dopiero za rok….

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 467

Wczoraj 1399

W tym tygodniu 9859

W tym miesiącu 24121

Razem 1361756