Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzeniaNasza szkoła

Akcja edukacyjna dotycząca Funduszy Europejskich

Uczniowie klasy 8 mieli możliwość uczestniczyć w akcji edukacyjnej pt. Lekcja o Funduszach Europejskich V, organizowanej przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju dla szkół podstawowych w województwach Polski Wschodniej.

Młodzież, po zapoznaniu z tematyką Funduszy Europejskich i Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, z zapałem przystąpiła do wykonania zadania konkursowego.  Trzy osoby, które jako pierwsze wykonały poprawnie wyznaczone w komiksach zadanie otrzymały karty upominkowe do salonu Empik.

Emilia Winiarczyk

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 1303

Wczoraj 1908

W tym tygodniu 3211

W tym miesiącu 27845

Razem 1111694