Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzeniaNasza szkoła

Code Week

Uczniowie klasy 2 SP z zapałem uczestniczyli w zajęciach poświęconych międzynarodowej akcji CodeWeek  - tygodnia kodowania. Młodzi programiści łączyli naukę języka angielskiego z budowaniem prostych kodów na internetowej platformie RunMarco oraz tworzyli i odczytywali kody poza komputerem. W obu formach uczniowie świetnie się bawili, a łącząc naukę z zabawą mieli też znakomitą okazję wspierać się i mocno sobie kibicować w trudnych zadaniach.

E. Winiarczyk

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 18

Wczoraj 1339

W tym tygodniu 2916

W tym miesiącu 19268

Razem 1142560