Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Nasza szkoła

Code Week

Uczniowie klasy 2 SP z zapałem uczestniczyli w zajęciach poświęconych międzynarodowej akcji CodeWeek  - tygodnia kodowania. Młodzi programiści łączyli naukę języka angielskiego z budowaniem prostych kodów na internetowej platformie RunMarco oraz tworzyli i odczytywali kody poza komputerem. W obu formach uczniowie świetnie się bawili, a łącząc naukę z zabawą mieli też znakomitą okazję wspierać się i mocno sobie kibicować w trudnych zadaniach.

E. Winiarczyk

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 1398

Wczoraj 1854

W tym tygodniu 12434

W tym miesiącu 30698

Razem 1065297