Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Europejska Odznaka Jakości 2018

Z dumą informujemy, że nasza szkoła została uhonorowana prestiżową Europejską Odznaką Jakości 2018 za realizowany w ubiegłym roku szkolnym projekt etwinning „Sharing our Cultural Heritage”. Oznacza to, że nasz projekt został oceniony jako reprezentujący najwyższy europejski poziom jakości. Odznakę przyznano łącznie 1204 projektom w Europie, w tym 232 szkołom polskim.

Nasz projekt dotyczył dziedzictwa kulturowego Polski i regionu. Realizowali go uczniowie obecnej klasy 3a i 3Lo, którym serdecznie gratulujemy tak wysokiej oceny ich zaangażowania.

E. Winiarczyk

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 967

Wczoraj 2000

W tym tygodniu 967

W tym miesiącu 51907

Razem 1273427