Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Spotkanie autorskie

Grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła 26 października w spotkaniu autorskim z panią Renatą Piątkowską, autorką ponad 30 książek dla dzieci i młodzieży. W trakcie spotkania autorka dużo mówiła o wojnie. Przypomniała postać Ireny Sendlerowej, wspaniałej Polki, która uratowała ponad 2500 żydowskich dzieci. Jej poświęciła książkę „Wszystkie moje mamy”, w której opisała wzruszającą historię Szymona, żydowskiego chłopca, uratowanego od zagłady. Rozmowa z autorką na zakończenie spotkania, pamiątkowa fotografia były świetnym podsumowaniem tej lekcji wspomnień.

A.Szymańska

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 1072

Wczoraj 2000

W tym tygodniu 1072

W tym miesiącu 52012

Razem 1273532