Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Nasza szkoła

Pasowanie na ucznia

11 października 2018 roku uczniowie klasy pierwszej oraz czwartej  złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przyjęci do szkolnej społeczności salezjańskiej przez księdza dyrektora Wojciecha Strzeleckiego.

Pierwszoklasiści w czasie występu wykazali się zdolnościami recytatorskimi, wokalnymi i odpowiednią postawą społeczną. Czwartoklasiści zaprezentowali się w tańcu integracyjnym zwanym "belgijką". Wszyscy artyści zdali swój pierwszy egzamin na szóstkę i nagrodzeni zostali nie tylko gromkimi brawami, ale też drobnymi prezentami. 

Po części artystycznej uczniowie udali się do sali na  poczęstunek, przygotowany przez rodziców. 

Naszym uczniom życzymy samych sukcesów. Uczcie się pilnie i zawsze godnie reprezentujcie naszą szkołę pamiętając o jej wielkim patronie błogosławionym Auguście Czartoryskim.

Beata Biały

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 460

Wczoraj 1399

W tym tygodniu 9852

W tym miesiącu 24114

Razem 1361749