Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Bezpieczne wakacje

I znów wielki sukces w konkursie plastycznym pt. „Bezpieczne wakacje”!

W środę 21 października 2018r, w auli Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursu plastycznego pt. „ Bezpieczne wakacje.”

W tym roku członkowie jury zwrócili uwagę nie tylko na spore umiejętności uczestników konkursu, ale także na zaskakującą pomysłowość zastosowanych technik plastycznych. Co istotne, walory artystyczne dzieł musiały harmonizować z treścią i głównym przesłaniem, którym było szeroko pojęte bezpieczeństwo. Zdaniem oceniających, laureatom wyszło to znakomicie. Ceremonia uhonorowania zwycięzców odbyła się w obecności opiekunów dzieci i młodzieży, pod okiem, których powstały prace oraz dyrektorów szkół, wychowawców i rodziców nagrodzonych uczniów. Laureatką II miejsca w kategorii 10-12 lat została uczennica naszej szkoły Gabriela Skiba, a  laureatkami  w kategorii 13-15 lat zostały: Marcela Hausman I miejsce i Julia Zawiślak  III miejsce. Prace  powstały na lekcjach plastyki i zajęć artystycznych pod kierunkiem nauczycielki Barbary Giżyckiej - Dec. Tę ważną uroczystość swoją obecnością zaszczycił ks. Dyrektor Wojciech Strzelecki, który cieszył się ogromnym sukcesem laureatek.

Dzieła młodych artystek trafiły do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, gdzie odbędzie się ogólnopolski finał konkursu. Serdecznie gratulujemy Gabrysi, Marceli i Julii oraz życzymy dalszych sukcesów!

 

B. Giżycka – Dec

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 967

Wczoraj 2000

W tym tygodniu 967

W tym miesiącu 51907

Razem 1273427