Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzeniaNasza szkoła

Pielgrzymka do Częstochowy

Od 18 do 19 października klasa 3 liceum uczestniczyła razem z maturzystami z Zespołu Szkół Ekonomicznych w pielgrzymce do Częstochowy.

Pierwszego dnia zwiedziliśmy sanktuarium w Tuchowie, wraz z Muzeum Etnograficznym. Później zobaczyliśmy sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz miasto Wadowice. Po dotarciu na Jasną Górę i zakwaterowaniu wzięliśmy udział w wieczornym Apelu Jasnogórskim. Następnego dnia, wczesnym rankiem, wszyscy udaliśmy się na odsłonięcie cudownego obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, po czym uczestniczyliśmy we Mszy Świętej. Później, zwiedzaliśmy zespół klasztorny, m. in. arsenał, wieżę czy skarbiec. Po Drodze Krzyżowej na Wałach Jasnogórskich, wyjechaliśmy z Częstochowy. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Krakowie. Tam najpierw udaliśmy się do niedawno wybudowanego Sanktuarium św. Jana Pawła II, a potem - do nieopodal położonego Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Łagiewnikach.

Po obiedzie wyruszyliśmy z Krakowa, a tuż po godz. 19 byliśmy już z powrotem w Przemyślu. Wycieczkę można zaliczyć do udanych, nie tylko ze względów krajoznawczych. Była to także okazja do modlitwy i wypraszania o wszelkie potrzebne łaski.

Jakub Blicharski

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 83

Wczoraj 1339

W tym tygodniu 2981

W tym miesiącu 19333

Razem 1142625