Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Nasza szkoła

W dobrym tonie

  

Uczniowie klasy 7, korzystając z oferty edukacyjnej MNZP, uczestniczyli 7 listopada w warsztatach „Savoir vivre przy stole, czyli jak nie najeść się wstydu”. W trakcie zajęć młodzież poszerzyła i wzbogaciła wiedzę z zakresu zasad obowiązujących przy stole, nauczyła się jak należy nakryć do stołu i kulturalnie się przy nim zachować. Będąc w restauracji, spotykając się z przyjaciółmi lub w gronie rodzinnym podczas świąt nieświadomie popełniamy gafy. Scenki w wykonaniu młodzieży przypomniały, jak należy się zachowywać, żeby nie najeść się wstydu w towarzystwie. Na zakończenie wizyty w muzeum uczniowie z przewodnikiem zwiedzili wystawę „Twierdza Przemyśl”.

A.Szymańska

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 460

Wczoraj 1399

W tym tygodniu 9852

W tym miesiącu 24114

Razem 1361749