Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Nasza szkoła

Wizyta w archiwum

13.11.18r. klasa pierwsza wraz z wychowawcą Beatą Biały oraz panią Amelią Osiewicz odwiedziła Archiwum Państwowe w Przemyślu. Naszym przewodnikiem była mama ucznia klasy pierwszej Kornela Hryniewicza. Podczas tej wizyty dzieci mogły zapoznać się z pracą archiwisty, poznać pomieszczenia przemyskiego archiwum oraz jego  zbiory. Uczniowie mogli zobaczyć stare księgi bogato ilustrowane, oprawiane w skóry lub drewno.  Największe zainteresowanie dzieci wzbudziło pomieszczenie służące  do przechowywania dokumentów z ogromnymi przesuwnymi regałami, w którym to samodzielnie mogły sprawdzić ich działanie oraz wielka zabytkowa waga.

 

Logowanie

Licznik odwiedzin



Dzisiaj 471

Wczoraj 1399

W tym tygodniu 9863

W tym miesiącu 24125

Razem 1361760