Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzeniaNasza szkoła

Gry hazardowe? Nie, dziękuję!

W listopadzie nasza szkoła wzięła udział w akcji informacyjno-edukacyjnej w obszarze nielegalnego urządzania i prowadzenia gier hazardowych, prowadzonej przez przedstawicieli Krajowej Administracji Skarbowej pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Dwa spotkania, 16 i 28 listopada, poświęcone były rozpowszechnieniu informacji o zagrożeniach związanych z uzależnieniem od hazardu. Akcją zostali objęci zarówno uczniowie, rodzice, jak i  nauczyciele oraz  wychowawcy. „Nie bądź naiwny, nie daj się oszukać i wciągnąć w gry hazardowe” to hasło skierowane do młodzieży. Każdy młody człowiek, pod wpływem emocji, rówieśników, skuszony możliwością wygrania pieniędzy, może stać się ofiarą firm organizujących nielegalne gry hazardowe, nastawionych głównie na osiągnięcie dużych zysków. Poruszanie tak trudnych tematów, przekazywanie wiedzy o zagrożeniach, skutkach uzależnienia od hazardu oraz  pomoc w bezpiecznym poruszaniu się w Internecie to główne cele programu.

A.Szymańska

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 879

Wczoraj 1688

W tym tygodniu 11732

W tym miesiącu 40773

Razem 1323113