Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Nasza szkoła

Wielki sukces w Finale XII edycji wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2018”

7 grudnia w refektarzu Muzeum Okręgowego w Rzeszowie odbył się finał XII edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2018” oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Organizatorem konkursu był Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Podczas uroczystego finału laureatom i wyróżnionym w wojewódzkim etapie konkursu wręczone zostały nagrody i dyplomy, zaś opiekunom autorów zwycięskich prac plastycznych oraz opiekunom autorów zwycięskich spotów profilaktycznych wręczono podziękowania.

Najlepsze z około 230 konkursowych dzieł wyłoniło jury w składzie: Jan Krawiec - Zespół Szkół Plastycznych w Rzeszowie, Sabina Paruch - Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie, Dorota Szpunar - Eckhardt - Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Barbara Gawek i Dorota Rucka – Marmaj - Muzeum Okręgowe w Rzeszowie, mł. insp. Piotr Kluz - Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, podinsp. Alina Pieniążek, mł. asp. Jerzy Ossoliński i sierż. szt. Karolina Dykas z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. W wyborze najlepszych prac wziął także udział I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Zbigniew Sowa.

Prace oceniano w trzech kategoriach wiekowych: 6-9 lat, 10-12 lat oraz 13-15 lat. Jury zwróciło uwagę na różnorodność technik ich wykonania, ale oprócz wartości artystycznej ważny był również przekaz - bezpieczeństwo dzieci w czasie wakacji.

W kategorii wiekowej 13-15 lat I miejsce zdobyła Marcela Hausman uczennica kl. III b z naszej szkoły!. Dzieła wszystkich laureatów można oglądać do końca wakacji w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie. Młodej artystce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów .

Barbara Giżycka- Dec

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 56

Wczoraj 2866

W tym tygodniu 17802

W tym miesiącu 41070

Razem 1430441