Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Nasza szkoła

Wizyta ks. Inspektora

Nie tak dawno, naszą szkolną brać odwiedził gość z Inspektorii Krakowskiej, organu prowadzącego naszą szkołę,  ks. Inspektor Adam Parszywka, który spotkał się z młodzieżą na porannym słówku oraz z nauczycielami po zajęciach szkolnych. Ks. Adam wpisał się do szkolnej kroniki, kierując miłe słowa do nas wszystkich:

 

 

 

Szanowna Dyrekcjo,

Wspaniali Nauczyciele,

Kochani Uczniowie!

Spotkania z Wami jeszcze raz potwierdziły mi, że szkoła jest miejscem spotkania i ubogacania się (rozwoju) w duchu rodzinnej atmosfery i wzajemnej odpowiedzialności za siebie. W duchu tworzonej Rodziny Salezjańskiej.

Dziękuję za Wasz trud zmagań o rozwój przyszłych pokoleń.

Z modlitwą

ks. Adam Parszywka

 

Dziękujemy ks. Inspektorowi za wizytę i życzymy dużo zdrowia.

BB

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 77

Wczoraj 2866

W tym tygodniu 17823

W tym miesiącu 41091

Razem 1430462