Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia

Nasza szkoła

"Mein Haus" - nauka języka i nie tylko

W grudniu uczniowie klasy 5 SP z zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach języka niemieckiego poświęconych tematyce - ,, Mój dom”. Uwieńczeniem działu było wykonanie przez uczniów projektów.  W ten sposób połączyli oni naukę języka niemieckiego z projektowaniem mieszkań, domów i pokoi, a prezentując projekty kolegom, uczestniczyli również w procesie uczenia innych. Przygotowując prace uczniowie wykazali się niesamowitą kreatywnością i pomysłowością. Przekonali się również, że nauka języka obcego może być ciekawa i przyjemna.

Logowanie

Licznik odwiedzinDzisiaj 159

Wczoraj 2866

W tym tygodniu 17905

W tym miesiącu 41173

Razem 1430544