Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Nasza szkoła

  Wizyta w filharmonii

  Koncerty i spektakle w Rzeszowie już od kilku lat cieszą się popularnością wśród  naszej młodzieży. Bogata oferta Filharmonii Podkarpackiej kusi różnorodnością koncertów. W ubiegły piątek, 25 stycznia, w filharmonii królowała muzyka hiszpańska. Liczna grupa nauczycieli, uczniów, rodziców i absolwentów z naszej szkoły miała okazję posłuchać gorących rytmów, przeplatanych lirycznymi utworami. Piękne, subtelne kompozycje hiszpańskich twórców pod batutą Rubena Silvy wykonała Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Podkarpackiej.

  A.Szymańska

  Logowanie

  Licznik odwiedzin

  

  Dzisiaj 938

  Wczoraj 2021

  W tym tygodniu 11891

  W tym miesiącu 41549

  Razem 1505337