Ta strona używa plików cookies. Przeglądając tę stronę zakceptuj ich używanie lub wyłącz zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu.
Powered by ZSSalez

Najnowsze zdjęcia

Najbliższe wydarzenia  Nasza szkoła

  Zajęcia w PWSW

  30 stycznia 2019r. uczniowie klasy 3LO o profilu biologiczno-chemicznym, po raz kolejny uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. Zajmowali się reakcjami charakterystycznymi w chemii organicznej oraz badaniem składników spożywczych oraz analizą żywności. Dziękujemy bardzo p. Irenie Zasadny oraz p. Justynie Koniuszy-Nycz za sprawowanie opieki nad młodymi chemikami oraz PWSW w Przemyślu za udostępnienie świetnie wyposażonego laboratorium i dostarczenie naukowych wrażeń połączonych z miłą atmosferą. Mamy nadzieję, że wiadomości zdobyte w czasie doświadczeń będą służyć młodzieży i przyczynią się do  sukcesu na maturze.

  M.B.

  Logowanie

  Licznik odwiedzin

  

  Dzisiaj 902

  Wczoraj 2021

  W tym tygodniu 11855

  W tym miesiącu 41513

  Razem 1505301